جستجو

درباره ما

فروشگاه اینترنتی ملی‌بازار، با حمایت و نظارت بانک ملی ایران و در راستای ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه از طریق سامانه‌ای جامع و با تجمیع تامین‌کنندگان کالاهای اساسی و روزمره، به عنوان یک بازار الکترونیک به صورت وب سایت و اپلیکیشن راه‌اندازی گردید تا از این طریق تأمین کالا و ارائه خدمات مورد نیاز به صورت یکپارچه و با شرایط انعطاف‌پذیر میسر گردد.
در سال‌های اخیر کاربران می‌توانند به شکل اینترنتی کالاهایی را از بازارهای الکترونیک خریداری کنند، کالاهایی که اطلاعات‌شان بروزرسانی می‌شود و به تأمین‌کننده‌های متفاوت تعلق دارد که می‌تواند رقابت در قیمت گذاری را جهت افزایش میزان فروش در بین تامین کنندگان ترویج ‌دهد.
ملی بازار، بستری است که امکان خرید کاربر را از چندین تأمین‌کننده‌ی متفاوت بوجود می‌آورد و کاربران می توانند کالاهای مورد نیاز را از تامین کننده منتخب خود خریداری کنند.
شاید اصلی‌ترین جذابیت ملی بازار، برای کاربران وجود همین تأمین‌کننده‌های متفاوت باشد، امری که امکان انتخاب از میان مجموعه‌ی وسیعی از کالاها را که توسط تامین کنندگان مطرح امروزه ارائه می‌گردد، برای کاربر فراهم می نماید.
سهولت در خرید از تأمین‌کنندگان مختلف و دریافت کالا در کوتاهترین زمان برای کاربران در سامانه ملی بازار، می‌تواند تجربه‌ خریدی رضایت بخش را فراهم نماید.

فیلترها
Sort
display